Пловдив
Здравейте!Много съм щастлива от това, което виждам в моя блог! Искам да благодаря сърдечно на екипа на racketi.com, който ми даде тази възможност.
Благодаря на всички, които са ми писали тези хубави думи, които прочетох с голямо вълнение. Благодаря много за подкрепата, която ми оказвате с вашите пожелания!
Ще се опитам да отговоря на някои въпроси. Аз нямам личен треньор и през по-голямата част от времето играя по турнири. Само през зимата правя специализирана подготовка, защото няма състезания.
Следващите турнири, в които мисля да играя са в Италия и Гърция. В момента съм в Пловдив, където ще остана още поне три седмици. Сега се готвя за изпити в училище, което си е сериозна задача.
На всички желая да бъдат щастливи и весели във всеки един миг!
Ваша Елиса
Успех на изпитите 🙂 Образованието е най-важното, защото тениса все пак си е до време. С нетърпение очакваме изявите ти по турнирите, бъди сигурна, че следим всчки резултати 🙂
Поздрави
Искам и да питам за мястото ти на раждане, защото срещам противоречива информация – Хасково или Кърджали 🙂
Здравей!
А какво точно учиш и как се справяш?
Какво би жертвала заради тениса???
🙂
Браво, че залягаш над уроците! Това правят малко от нашите спортисти. Успех на изпитите и започвай да мачкаш. Тази година те виждам поне в Топ 300 на света.
Успех Ели!! 🙂